Hakkımızda

Bu makale belki de sitemizin en az okunacak fakat en fazla üzerinde düşünülen makalesi olacağını düşünüyorum. Bir şekilde hakkımızda kısmını yapmam gerekti, belki bir kaç kişi nasıl birileri olduğumuzu merakını gidermiş oluruz bu şekilde.

Pres Futbol nereden geldi?

Bazen fazla düşünmemek gerek derler ya işte o şekilde oldu aslında. Bir futbol bloğu kurmak istiyordum ve bir kaç isimden sonra “pres futbol” geldi aklıma iyi ki de geldi.

Daha önce neler yaptınız?

Bir kaç blog sitesi denemelerim oldu. En kararlı ve istekli olanı ise presfutbol.com oldu. Futbolu gerçekten sizler gibi çok seviyorum. Fakat benim futbol anlayışım arka plandaki hikayeler. Bu hikayeleri okuyup, derleyip sizlere sunmak istedim.

Ne iş yapıyorsunuz?

Tam olarak ne iş yaptığımı belirtmek istemiyorum ama klasik bir cevap vereyim. “Bilişim sektöründeyiz baba” yakında belki daha farklı projelerimizin tanıtımlarını yaparız.

Peki neler olacak bu blogta?

Ana düşüncesi futbolun o güzel hikayeleri olacaktır. Fakat bununla sınırlı kalmayı istemedim. Sonuçta bu blog sadece futbol hikayeleri ile okunmaz. Oyuncu değerlendirmeleri (scout) olacaktır. Scout kısmı tabi amatör olarak olacaktır, her futbol sever gibi bir oyuncu değerlendirmeleri yapacağız. Mümkün olduğunca teknik detaylardan çok hikayesine yer vermeyi düşünüyorum. Daha bir çok futbol terimlerinin olacağının sözünü verebilirim.

Football Manager neyin nesi?

Fazla içerik olacağını şuan için planlamıyorum. Fakat Football Manager hastaları ile buluşmakta istedim. Farklı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum çok özel Football Manager bilgileri var çoğunuzun şaşıracağı yakında onlarda gelecek.Hakkımızda kısmı bir kaç kez değişti belki bu son değişimidir.

Bizlere önerilerinizi, düşüncelerinizi ve isteklerinizi info@presfutbol.com mail adresinden yazarak ulaştırabilirsiniz.